O mne

Sylvia-Outdoor-31Mgr. Sylvia Ondrisová, PhD., Dipl.PW

Od r. 2003 pracujem ako psychoterapeutka v súkromnej praxi. Lektorskej činnosti sa venujem 17 rokov a spolupracujem s tréningovými firmami v oblasti biznis školení, a tiež s mimovládnymi organizáciami a školami v oblasti líderstva i tém menšín.

Vzdelanie:

Vyštudovala som psychológiu na Univerzite Komenského a ukončila interné doktorandské štúdium psychológie (PhD.). Som zapísaná v Zozname psychoterapeutov SPS a mám Európsky certifikát pre psychoterapiu.

V roku 1998 som ukončila dlhodobý psychoterapeutický výcvik v Procesovej práci (POP – Procesorientovaná psychoterapia) a následne dlhodobé vzdelávanie v dynamickej (katatýmne – imaginatívnej) psychoterapii. Od roku 2001 sa intenzívne vzdelávam v Procesovej práci a facilitácii skupín na Slovensku a vo Veľkej Británii. Ukončila som pokročilé medzinárodné štúdium v Procesovej práci (Dipl. PW) akreditované medzinárodnou asociáciou IAPOP. Absolvovala som tiež Integratívny koučing pod ICF (International Coaching Federation).
Spolu s kolegyňami a kolegom vediem Procesový inštitút na Slovensku (POPI-SK) a som Garantkou dlhodobého výcviku v POP na Slovensku.

Predchádzajúca prax:

Od r. 1997 som pôsobila najprv v Dennom psychiatrickom stacionári a následne v Neštátnom psychologickom centre Self. Ako projektová manažérka a lektorka som pracovala pre MVO Občan a demokracia, PDCS a Štúdio Žážitku. V rámci trénerskej praxe som spolupracovala a spolupracujem s Outward Bound Slovensko, KNO, Human Capital, Mega Education, Life Art, Adamas s.r.o. Mojimi klientami v oblastí školení boli napríklad: Teach for Slovakia, SwissRe, IKEA, DELL, OZ Živica, Volkswagen, UniCredit Bank, Tatra Banka, Generali, Pepsi-Cola, Heineken, Johnson Controls Inc, ZSE, SPP, Mobis, Ringier, učitelia SŠ, Polícia SR, Zbor justičnej a väzenskej stráže,….

Osobný život:

Žijem so svojim mužom v Bratislave pri lese a voľný čas trávim najradšej v prírode. Venovala som sa Tai-chi a Kung Fu, v súčasnosti cvičím jógu, mám rada turistiku a jazdu na koni.

Kontakt:

Psychologické centrum, Vlčkova 8/A, Bratislava, tel.: +421 907 785 447,
email:
sylvia.ondrisova (at) gmail.com
www.sylviaondrisova.com

In English: https://sk.linkedin.com/in/sylvia-ondrisova-1814b92

Jazyky: slovenčina, angličtina, čeština

web vlna (kópia)